Anaokulu Araç gereçleri “Ahi Evran Üniversitesi Anaokulu”

Ahi Evran Üniversitesi Anaokulu Araç Gereçleri

Anaokulu Ahi Evran Üniversitesi tarafından Caca Bey kampüsü içerisine inşa edildi.Proje ile üniversite bünyesinde bulunan Okulöncesi Eğitimi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin staj imkanı verilmesi ve üniversite personelinin kreş ihtiyacının  karşılamak amaçlanıyor.  Üniversite  yönetimi ile anaokulu  için alınacak iç donatım  malzemelerin araştırılması safhasında tanıştık. Yönetim farklı yerlerden belirlenen belirlenen malzemelerin alımını  ihale ile yaptı.

Kurum  yuvarlak yapıda bir binaya sahip. Bina giriş kısmında yeterli büyüklükte askılık ayakkabılık bölümü , orta kısmında doğal aydınlatmalı iç mekan oyun olanı, oyun alanı çevresinde 8 adet ortalama 50 m2 lik sınıflara , her iki sınıf arasında çocuk lavabolarına ve tuvaletlere ; bodrum katında drama, spor, sanat için için ayrılmış salonlara ;  üst katında yönetim odalarına , mutfağa ve yemekhaneye sahip. Bu haliyle okul öncesi eğitim sektörünün  ihtiyacı olan anaokulu olarak inşa edilmiş  müstakil binaya sahip örnek bir anaokulu.

Üretimi ve teslimatını yaptığımız ürünlerin teknik şartnamesi sayıları yönetimce her sınıfa eş olacak şekilde seçilmiş.Ancak dolap kapak ve masa , sandalye renklerini  her sınıf için farklı imal edildi. Tüm anaokulu dolaplar şartname gereği mdflam malzemeden yanları 2mm pvc kaplanarak; Çocuk Masaları  ahşap ayaklı  ve yüzeyleri mdf üzeri laminant kaplama yapılarak imal edildi. Çocuk sandalyeleri kırılmaz plastik sandalye bilinen kido sandalye tercihi edildi. Oyun alanı için salıncak kaydırak seti , oyun evi ,tırmanma seti , trambolinli top havuzu  kullanıldı.    2015 yılı Temmuz ayı sonunda aldığımız anaokulu malzemeleri imalatı işini eylül ayı sonunda teslim ettik.

Bu güzel projenin kamu kuruluşlarına ve özel kurumlara örnek olmasını temenni ediyoruz.

 

Anaokulu Araç gereçleri “Ahi Evran Üniversitesi Anaokulu”
5 üzerinden5 puan (100%) 1 Değerlendirme

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir