ÇİLEK ANAOKULU DONATIM MALZEMELERİ

ÇİLEK ANAOKULU DONATIM MALZEMELERİ

Kuruluşundan bu güne anaokulu donatım malzemeleri ile ilgili her türlü gereksinimini karşıladığımız  Keçiören Kırmızı  Çilek Anaokulu , büyük yeni  binasına geçiş yapıyor.  Anaokulu binası Keçiören’in Etlik  semtindeki mevcut yerinin yanındaki alana sıfırdan 2015 yılı içerisinde  inşaa edildi.  Geniş ve ferah mekana  sahip yeni  binada 12 adet sınıf,  cep sinema salonu  ,  spor salonu,  yüzme havuzu , ferah bir çocuk yemek salonu , çok amaçlı salonları , kendine ait geniş bahçesi ile  bölgesinin en iddialı okullarından biri oldu.

Anaokulu binamızın  giriş katında  müdür odası,  veli bekleme bölümü , askılık ve ayakkabılık alanı ve 1 adet sınıf ; birinci ve ikinci katında  üçer adet sınıf ; üçüncü  katında iki adet sınıf mutfak ve yemekhane ; bodrum birinci katında çok sinema , konferans ,  çocuk oyun salonları , bodrum 2. katında kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Binanın arka tarafında 500m2 nin üzerinde büyüklüğe sahip  özel bahçesi bulunuyor.Yıllardır bölgesinde haklı bir üne kavuşmuş kurum yeni binası ve düzgün fiziksel şartlarıyla da göz dolduracak.

Aile şirketi olarak faaliyet gösteren kurumun yöneticileri dostlarımız Özlem Hanım ve Serkan Beyi bu girişimleri için tebrik ediyoruz. Bu güzel projede bizlere de yer verdiği için teşekkür ediyoruz.  Okul öncesi eğitim kurumunun internet sitesine  http://www.cilekanaokulu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda da montaj sırasında kaydettiğimiz fotoğraflara yer vereceğiz. Anaokulumuzun yerleşimi tamamlandıktan sonra çekeceğimiz fotoğraflara daha sonra yer vereceğiz.

 

ÇİLEK ANAOKULU DONATIM MALZEMELERİ
Değerledirin !

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir