Anaokulu Malzemeleri & Mobilyaları Bilgi Akademisi Anaokulu

Anaokulu Malzemeleri & Mobilyaları Bilgi Akademisi Anaokulu

Anaokulu binası 800 m2 lik alana oturmuş iş yeri olarak inşaa edilmiş iki katalı bir binaya sahip. Giriş katında oldukça Geniş 7 adet sınıf ve ortada çocuk oyun alanı ,yönetim odası ve askılık , ayakkabılık , veli bekleme alanı için geniş bir alana sahip. Anaokulu binasının ikinci katında ise iki adet uyku odası , yemekhane ve ileride kapalı oyun alanına çevrilmesi düşünülen büyük bir teras mevcut.
Daha önce ortaklık yaptıkları anaokulu için komple kurulum yaptığımız sırada tanıştığımız Şule Hanım ve Bülent Bey ile Ankara Batıkent Çakırlar bölgesinde Mart 2016 açılan ikinci şubeleri için yeniden çalışma fırsatı yakaladık. Kurum sahiplerimiz önceden gelen deneyimleri ile anaokulu mobilyalarını sade bir tarzda olmasını talep etti. Daha öncede pek çok okula uyguladığımız kare formlu anasınıfı dolap setlerinden bu anaokulununa da uygulama kararı aldık. Anasınıfı panolarımız yine sade olması için beyaz zeminli az baskılı panolardan seçildi. Askılık ve ayakkabılık dolapları için çocuk karakterli baskı kapaklı dolaplardan tercih edildi. Orta alanda bulunan oyun alanı içinde daha önce kullandıkları ve memnun kaldıkları malzemelerden bir bölüm oluşturduk.
Anaokulu malzemelerinin tedariklerini yapmaktan mutluluk duyduğumuz Bilgi Çocuk Akademisi ‘ nin yeni şubesinin oldukça başarılı olacağını düşünüyoruz.Bilgi Akademisi Anaokuluna www.bilgiakademisianaokulu.com/
adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Anaokulu Malzemeleri & Mobilyaları Bilgi Akademisi Anaokulu
5 üzerinden4.9 puan (97.14%) 7 Değerlendirme

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir